ویزای کانادا جزء معتبرترین و سخت ترین ویزاهای موجود در دنیاست. ویزای تضمینی کار ساده‌ای نیست و نیاز به سالها تخصص و تجربه دارد. افراد و شرکتهای زیادی با ادعاهای گوناگون در این زمینه مشغول فعالیت هستند اما در این بین  مهم این است که هیچکس نمی تواند صدور ویزا را برای شما تضمین نماید و کسانی که با ادعاهای مختلف مثل داشتن ارتباطات با سفارت و غیره به شما وعده ویزای صددرصد می دهند مطمئنا هدفی جز گرفتن مبلغی از شما ندارند. بنابراین آنچه در بحث ویزای تضمینی مطرح است تضمین مبلغ پرداختی متقاضی می باشد.


شما می توانید با انتخاب شرکت شنتیا شانس گرفتن ویزای تضمینی خود را بیشتر کنید. همانطور که اشاره شد هیچ تضمینی برای گرفتن ویزا وجود ندارد ولی با تجربه و تخصصی که همکاران شنتیا دار میباشند٬ احتمال ریجکتی ویزای شما را از طریق کنترل مدارک٬ اقدام به موقع و بی نقص به حداقل کاهش می دهند. فرایند ویزای تضمینی کانادا در مجموعه شنتیا به این صورت است:

در مرحله اول به متقاضی، مشاوره تخصصی و راهنمایی های لازم در جهت حاضر نمودن مدارک ارائه می گردد. سپس کلیه مراحل ثبت نام ویزای تضمینی کانادا به بهترین نحو با نظارت خود متقاضی انجام می شود. اگر تمامی مدارک و شرایط لازم از طرف متقاضی حاضر و مورد تایید متخصصان ما باشد، شرکت در ازای مبلغ پرداختی متقاضی قول ویزای تضمینی را می دهد. به این ترتیب در صورت رجکت شدن درخواست ویزا کل مبلغ دریافتی (بجز مبلغ واریزی سفارت) به متقاضی عودت داده می شود.

مشاوره تخصصی ویزای تضمینی

اخذ ویزای تضمینی کانادا کاری بسیار پیچیده و دقیق بوده و به پیگیری مبرم نیاز دارد.

قبل از هر اقدامی می بایستی با کارشناسانی که در مورد ویزای تضمینی کانادا اطلاعات دارند، مشاوره گردد. البته قابل ذکر است با وجود اینکه ویزاهای توریستی هم سختی های خاص خود را دارند اما پرونده های مربوط به ویزای تضمینی کانادا به مراتب سخت تر و پیچیده تر میباشند و در نهایت تنها عده کمی موفق به اخذ ویزای تضمینی به کانادا خواهند شد. اگرچه همانطور که در سایت وزارت خارجه کانادا ذکر شده است هیچ تضمینی برای صدور ویزا وجود ندارد اما میتوان با رعایت تعدادی نکته ساده احتمال اخذ ویزای تضمینی کانادا را تا مقدار زیادی افزایش داد. متقاضیان در صورت رعایت این نکات و پیمودن مسیر مناسب میتوانند به راحتی به هدف خود که همان اخذ ویزای تضمینی کانادا می باشد، برسند.

آشنایی کامل با زبان انگلیسی اولین چیزی است که در مسیر اخذ ویزای تضمینی کانادا نیاز دارید. با توجه به سیستم جدیدی که از ابتدای سال ۲۰۱۶ آغاز شده و به موجب آن درخواست های ویزای تضمینی کانادا به صورت آنلاین و از طریق وبسایت وزارت خارجه کانادا صورت میگیرد، شما برای ثبت درخواست خود نیاز به آشنایی کامل با زبان انگلیسی دارید.

 مدت زمان لازم جهت صدور ویزای تضمینی کانادا بین ۲ هفته الی ۳ ماه بوده و بهتر است پاسپورت شما حداقل یکسال اعتبار داشته باشد. برای اینکه دقیق تر بیان کنیم باید بگوییم سفارت خانه کانادا شرط ۳ ماه اعتبار بیشتر از زمان ویزا را برای اعتبار پاسپورت قرار داده است. در نتیجه برای متقاضیان ویزای ۶ ماهه پاسپورتی با اعتبار ۹ ماهه مورد نیاز است. حال با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزا به طول خواهد انجامید، شما به پاسپورتی با ۱ سال اعتبار نیاز دارید. در قدم بعد به یک حساب معتبر خارجی برای پرداخت هزینه ها و صدور ویزای تضمینی کانادا نیاز دارید.

با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و همچنین محدودیت های بانکهای ایرانی برای کار با همتایان خارجی شما ملزم به استقاده از حساب های معتبر خارجی خواهید بود. البته اگر امکان دسترسی به اینگونه حساب ها همانند مستر کارت یا ویزا کارت ندارید، می توانید تمام هزینه های صدور ویزای تضمینی کانادا را به واسطه شرکت شنتیا و با استفاده از حساب های معتبر و تحت نظارت خودتان پرداخت نمایید. تهیه عکس با کیفیت مورد مهم دیگری است که می تواند پروسه اخذ ویزای تضمینی کانادا را کوتاه نماید. تهیه عکسی با ابعاد ۳٫۵*۴٫۵ به گونه ای که چهره شما به صورت کامل قابل تشخیص باشد مورد نیاز است. زمینه عکس باید سفید و کیفیت رنگها مناسب و استاندارد باشد. وبسایت های وزارت خارجه کانادا و آمریکا این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده اند تا با آپلود آزمایشی عکس ها کیفیت آن ها را ارزیابی کنند. در صورتی که عکس ارسالی با مشکلی رو به رو باشد به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که میخواهید خیالتان از نظر کیفیت عکس ها راضی باشد می توانید عکس خود را به ما بسپارید تا به گونه ای مناسب برای شما آپلود نماییم.

در سال های اخیر سفارت کانادا بارها قوانین مرتبط با اقدام جهت اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین نسبت سخت گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. از آن جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ وجه نمی توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد. متخصصان شرکت شنتیا با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در خصوص خدمات ویزای تضمینی کانادا و با آگاهی از روال کنونی سفارت، ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می کنند و بر حسب مورد بهترین و مطمئن ترین راه برای وی در نظر می گیرند. متقاضیان از لحظه تنظیم مدارک تا ورود به کانادا و حتی پس از آن، تنها نخواهند ماند و خدمات جانبی همچون رزرو هتل و پذیرش، تور انگشت نگاری، راهنما و مترجم فارسی زبان، پیکاپ پاسپورت، بلیط و خدمات پس از ورود به کانادا در کنار خدمات اصلی ثبت نام ویزا به آنان ارائه می گردد. کلیه این مراحل با هماهنگی دفاتر تهران و آنکارا انجام می پذیرند. برای این خدمات، قراردادی با متقاضی امضاء می شود که برطبق آن در صورت رد درخواست متقاضی، معمولا کل هزینه قرارداد، بجز مبلغ واریزی سفارت، به وی عودت داده خواهد شد و هیچ ضرری متوجه وی نخواهد بود. با توجه به شرایط مساعد حال حاضر سفارت کانادا در رابطه با پرونده های متقاضیان ایرانی، توصیه می کنیم در صورتی که قصد سفر به این کشور را دارید در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.