تفاوتی نمی‌کند به صورت آنلاین برای ویزای کانادا اقدام کرده‌ باشید یا از روش مراجعه حضوری. برای بیومتریک کانادا (انگشت‌نگاری) نیاز به وقت سفارت کانادا دارید و تنها می‌توان از طریق آنلاین برای آن اقدام کرد.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای ویزای کانادا به دو روش می‌توان اقدام کرد:

  • ثبت نام آنلاین
  • مراجعه حضوری به سفارت

بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران و همچنین اعلام وب سایت رسمی سفارت کانادا، روش ثبت نام آنلاین گزینه‌ای به مراتب بهتر، سریع‌تر و قابل پیگیری‌تر در مقایسه با روش مراجع حضوری یا Draft است.

تا پیش از تغییرات اخیر در خصوص الزام به تعیین وقت سفارت کانادا، روش آنلاین برای انگشت نگاری یا بیومتریک نیز مزیتی بزرگ محسوب می‌شد. اما در حال حاضر برای تعیین وقت سفارت چندان تفاوتی ندارد از روش آنلاین برای درخواست ویزای کانادا اقدام کرده باشید و یا مراجعه حضوری؛ چون برای تعیین وقت سفارت تنها یک راه وجود دارد و آن تعیین وقت آنلاین از طریق وب سایت VFS Global است.

بنابراین حتی اگر برای مراجعه حضوری هم به یکی از مراکز وَک (VAC Center) دفاتر VFS Canada مراجعه کرده باشید، باز هم برای تعیین وقت سفارت و انجام انگشت نگاری باید بصورت آنلاین اقدام کنید.

جهت اخذ وقت سفارت کانادا میتوانید با کارشناسان دپارتمان ویزا و وقت سفارت شنتیا تماس بگیرید، تنها کافیست اسکن صفحه اول پاسپورت به همراه شماره موبایل خود را باید در اختیار آنها قرار دهید.


تعیین فوری وقت سفارت کانادا توسط شنتیا

مجموعه  شنتیا  با سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخوردار از دانش روز می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت کانادا قرار دهد.

مجموعه شنتیا خدمات تعیین وقت سفارت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا را در  کشور ترکیه در دسترس مشتریان خود قرار داده‌ است تا متقاضیان محترم بدون کوچکترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

  • وقت سفارت کانادا از آنکارا
  • وقت سفارت کانادا از استانبول

مجموعه  شنتیا، با هدف رفاه هر چه بیشتر متقاضیان، تورهایی اختصاصی را به مقاصد آنکارا، استانبول تعریف کرده است تا خدمات VIP به متقاضیان ارائه داده شود.

 

هزینه خدمات کامل تعیین وقت سفارت کانادا

هزینه خدمات در حال حاضر برای تمامی شهرهای فهرست شده در بالا، ۳۰ دلار آمریکا خواهد بود. این مبلغ تمامی هزینه‌های مربوط به ساخت حساب کاربری، درج مدارک و تعیین وقت سفارت را شامل خواهد شد.

 

پیکاپ ویزای کانادا با شنتیا

خدمات پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت یکی دیگر از خدمات مجموعه شنتیا با هدف تسریع مراحل اخذ ویزا و کاهش هزینه‌های متقاضیان محترم در این روند ارائه می‌شود. خدمات پیکاپ ویزای کانادا در حال حاضر کشور ترکیه را شامل می‌شود.